PAR MUMS

 

NikaSport.eu – jauna kompānija, kas dinamiski attīstās.

Mēs specializējamies uz sporta ekipējuma un mākslas vingrošanai paredzētu preču piegādi un tirdzniecību Baltijas valstīs.

Mūsu interneta veikalā tiek piedāvāts pazīstamu pasaulē zīmolu profesionāls sporta ekipējums. Mēs piedāvājam tikai visaugstākās klases ekipējumu gan vingrotājām iesācējām, gan tām, kuru profesija ir sports.

NikaSport.eu interneta veikala asortimentā Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts visplašākais preču spektrs par visizdevīgākajām cenām no šīs nozares vadošajiem ražotājiem, tādiem kā Pastorelli, SASAKI, Chacott un citi. Tas nav tikai vingrošanas inventārs - bumbas, lecamauklas, riņķi, vāles, lentes, bet arī papildus komponentes - apavi (pusčībiņas, pusčēškas un tā tālāk) un aksesuāri (ceļu sargi, somas un daudz, kas cits.).

Mēs pastāvīgi veicam darbu mūsu preču asortimenta paplašināšanai, sniedzamo pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai. Katram klientam, viņa vēlmēm un prasībām, mēs rodam stingri individuālu pieeju, un uzskatām to par savu prioritāti, jo no pareizi izvēlēta ekipējuma ir atkarīga vingrotājas pašsajūta, tātad arī viņas uzvara!

Visas preces var aplūkot pie mums birojā, iepriekš par apciemojuma laiku paziņojot mūs pa telefonu vai pa elektronisko pastu. Ja Jūs neatradīsiet to, ko meklējat, mēs to Jums atradīsim

Vairumtirdzniecību pircējiem ir paredzētas atlaides un bonusi.

Uz priekšu, pie uzvaras ar NikaSport, jo tulkojumā no sengrieķu valodas Nika nozīmē uzvara!


Jūsu NikaSport.eu


Kontakti:

+371 26888504

info@nikasport.eu